Registrácia do súťaže gitaristov je spustená

  • by

Registruj sa do súťaže gitaristov už teraz

Dobrá správa pre nadšencov live vystúpení a umelcov! Po dvoch úspešných ročníkoch opäť prichádza možnosť zapojiť sa do obľúbenej súťaže amatérskych gitaristov, ukázať svoj talent a odniesť si niektorú z hodnotných cien! Registruj sa do súťaže amatérskych gitaristov už teraz, pretože počet miest je obmedzený.

Súťaž gitaristov registrácia

Uvidíme sa už 6. februára 2021 v podniku La Musica v Piešťanoch. Vítaný je každý, komu hra na gitaru nie je cudzia. Zapojiť sa môžeš s akustickou či elektroakustickou gitarou a výber skladby je len na tebe, uvítame vlastnú tvorbu aj cover. Pre víťazov sú pripravené vecné ceny od Hudobnyobchod.sk a možnosť nahrávania v štúdiu Stopa Studios, okrem toho každý súťažiaci získa cenné skúsenosti s vystupovaním pred publikom a odborný feedback od poroty

Pozri sa ako to vyzeralo predchádzajúci ročník.

Prvým ohláseným porotcom je multižánrový gitarista peter luha

Meno prvého porotcu je už taktiež známe, je ním Peter Luha, slovenský multižánrový gitarista a víťaz televíznej speváckej súťaže Hviezdy na Štart. Samozrejme porotu nebude tvoriť len jedna osoba, ďalších členov budeme zverejňovať postupne. Preto ak ti tvoje srdce bije do rytmu gitarových akordov, neváhaj ani chvíľu a registruj sa už dnes, vyplnením registračného formulára. Pre tých, ktorí si nechávajú všetko na poslednú chvíľu, deadline registrácie je 10.1.2021.

Určite si si položil otázku, ako to so súťažou bude pokiaľ sa zhorší situácia ohľadom pandémie Covid-19. Samozrejme sme aj na túto možnosť pripravení. No treba počítať, že súťaž sa môže preložiť na iný termín v najhoršom prípade sa bude konať online. Priebežné informácie nájdeš na tejto webstránke, či udalosti na Facebooku.

Autor: Lenka Juríková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *